Piątek, 18.9.2020
Name days: Irena / Józef / Stanisław
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Dyskoteka andrzejkowa

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 26 listopada Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów klas III-VI na dyskotekę andrzejkową. Zabawa oczywiście była przednia. Wszyscy  wspólnie rozpoczęliśmy zabawę a DJ nie żałował bitów. Bawiliśmy się przy największych polskich i światowych hitach. Podczas zabawy  można było wyłonić świetne  grupy taneczne, które urozmaicały zabawę przeróżnymi układami tanecznymi, porywając do tańca całą salę. Nie zabrakło również solistów oraz par tanecznych. W przerwie pożywiliśmy się zamówioną pizzą i ugasiliśmy wielkie pragnienie szklanką soku lub wody. Po raz pierwszy uczestnikami dyskoteki byli uczniowie klasy III. Najmłodsi uczestnicy poczuli się wyróżnieni i pomimo tego, że była to ich pierwsza „prawdziwa” dyskoteka to niczym nie odbiegali w zabawie od swoich starszych kolegów.

Biletem wstępu na dyskotekę  był czekoladowy mikołaj. Wszystkie zebrane „bilety” przekazane zostały naszemu Szkolnemu Kołu Caritas. Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę przyczynimy się do wywołania uśmiechu na twarzach potrzebujących dzieci.

Oczywiście wszystko co dobre szybko się kończy, więc i podczas naszej dyskoteki czas minął zbyt szybko. Nikt z nas jednak nie ogląda się za siebie lecz patrzy w przyszłość i już z niecierpliwością wypatruje kolejnej karnawałowej IMPREZY.

S.U.