Piątek, 10.7.2020
Name days: Filip / Daniel / Aniela
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Dzień Edukacji Narodowej

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

14 października to święto wszystkich tych, którzy wkładają swój trud w wychowanie i nauczanie nowych pokoleń młodych ludzi. Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel, podczas którego pani dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom za to, że każdego dnia podejmują się tego niełatwego zadania. Słowa podziękowania zostały także skierowane do pracowników obsługi i administracji, bez których szkoła nie mogłaby tak sprawnie funkcjonować. Pani dyrektor wyróżniła równieżkilkunastu nauczycieli i pracowników, przyznając im nagrodę, która jest wyrazem uznania dla ich codziennej pracy. 
Osobne podziękowania i życzenia trafiły oczywiście także na ręce wspomnianej pani dyrektor, która każdego dnia wkłada całe swoje serce, by nasza szkoła rozwijała się i stawała się miejscem, do którego chce się wracać. 
Po części oficjalnej zaprezentowano program artystyczny, który przeniósł zgromadzonych na posiedzenie Rady Pedagogicznej. Sala co chwila wybuchała śmiechem, co jest chyba najlepszą recenzją pracy zaangażowanych uczniów z klasy 6b oraz członków chóru szkolnego, którzy w finałowej piosence wyśpiewali swoje życzenia, do których i my się dołączamy.