Poniedziałek, 6.7.2020
Name days: Dominika / Dominik / Łucja
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Edukreator zaprasza na zajęcia wakacyjne!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Stowarzyszenie przy Szkole Podstawowej w Skalmierzycach „Edukreator" zostało organizatorem wypoczynku letniego dla dzieci z terenu naszej Gminy. Stowarzyszenie złożyło ofertę w konkursie otwartym na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży ogłoszonego przez Gminę i Miasto Nowe Skalmierzycach. Dnia 26 czerwca zostaliśmy poinformowani o pozytywnym rozpatrzeniu naszej oferty. 

Zajęcia będą realizowane w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach od 01. 07. 2019 do 26 07. 2019. Dla uczestników skierowane są dwa dwutygodniowe turnusy. Podczas każdego turnusu będą się odbywać zajęcia sportowe, plastyczne, kreatywne i relaksacyjne. W każdym turnusie zostaną zorganizowane dwie wycieczki. W pierwszych tygodniach każdego turnusu do Rodzinnego Parku Przygód Górecznik, w drugich do Centrum Edukacji i Rozrywki - Park Makiet Mikroskala w Koninie. Uczestnicy każdego turnusu będą mogli wziąć również udział w warsztatach prowadzonych przez  pana Michała Malinowskiego kustosza Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, opowiadacza, pisarza i podróżnika. Na zakończenie zajęć w każdym turnusie odbędzie się piknik, na którym nie zabraknie atrakcji!  Zapraszamy!

Rekrutacja na zajęcia zostaje przedłużona do 28 czerwca. Karty można pobrać i składać w Urzędzie Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce w Referacie Oświaty. Udostępniamy również poniżej link, z kartami do pobrania.

Karta I turnus

Karta II turnus