Piątek, 16.4.2021
Name days: Julia / Benedykt / Bernadeta
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Edukreator zaprasza na zajęcia wakacyjne!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Stowarzyszenie przy Szkole Podstawowej w Skalmierzycach „Edukreator" zostało organizatorem wypoczynku letniego dla dzieci z terenu naszej Gminy. Stowarzyszenie złożyło ofertę w konkursie otwartym na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży ogłoszonego przez Gminę i Miasto Nowe Skalmierzycach. Dnia 26 czerwca zostaliśmy poinformowani o pozytywnym rozpatrzeniu naszej oferty. 

Zajęcia będą realizowane w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach od 01. 07. 2019 do 26 07. 2019. Dla uczestników skierowane są dwa dwutygodniowe turnusy. Podczas każdego turnusu będą się odbywać zajęcia sportowe, plastyczne, kreatywne i relaksacyjne. W każdym turnusie zostaną zorganizowane dwie wycieczki. W pierwszych tygodniach każdego turnusu do Rodzinnego Parku Przygód Górecznik, w drugich do Centrum Edukacji i Rozrywki - Park Makiet Mikroskala w Koninie. Uczestnicy każdego turnusu będą mogli wziąć również udział w warsztatach prowadzonych przez  pana Michała Malinowskiego kustosza Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, opowiadacza, pisarza i podróżnika. Na zakończenie zajęć w każdym turnusie odbędzie się piknik, na którym nie zabraknie atrakcji!  Zapraszamy!

Rekrutacja na zajęcia zostaje przedłużona do 28 czerwca. Karty można pobrać i składać w Urzędzie Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce w Referacie Oświaty. Udostępniamy również poniżej link, z kartami do pobrania.

Karta I turnus

Karta II turnus 

<div><script charset="UTF-8" src="https://edodatki.pl/code/tablica-statystyk?data%5BWidget%5D%5Bdescription%5D=Statystyki&data%5BWidget%5D%5Burl%5D=http%3A%2F%2Fedodatki.pl&data%5BWidget%5D%5Bstyle%5D=style_1&data%5BWidget%5D%5Bcss%5D=green&data%5BWidget%5D%5Bcolor%5D=%23000000&data%5BWidget%5D%5Bicons%5D=1&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=people" type="text/javascript"></script><a href="" title=""></a><a href="https://edodatki.pl/widget/tablica-statystyk" title="Statystyki zbiorcze na stronę">Statystyki zbiorcze na stronę</a></div>