Piątek, 10.7.2020
Name days: Filip / Daniel / Aniela
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

I Przegląd Poezji Śpiewanej i Recytowanej „Listopadowe wersy”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

25 listopada starym kinie odbył się I Przegląd Poezji Śpiewanej i Recytowanej „Listopadowe wersy”, organizowany przez Centrum Kultury oraz Bibliotekę Publiczną w Nowych Skalmierzycach. Nasi uczniowie wzięli udział w trzech konkursach: przeglądzie poezji śpiewanej, recytowanej i twórczości własnej Młodych Poetów, które odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: I-III, IV-VI i VII-VIII. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, dlatego z ogromną dumą pragniemy przedstawić wyniki naszych młodych recytatorów i wykonawców muzycznych interpretacji.

Konkurs poezji recytowanej.
Kategoria IV-VI:
I miejsce Julia Misiak
III miejsce Adam Wojciechowski
Kategoria VII-VIII:
II miejsce Oliwia Danielak
III miejsce Natalia Śrama

Konkurs poezji śpiewanej.
Kategoria I-III:
II miejsce Szymon Śrama
Kategoria IV-VI:
III miejsce Michalina Walczak
Kategoria VII-VIII:
III miejsce Natalia Śrama

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, którzy poświęcili swój wolny czas na przygotowanie i odważyli się zaprezentować przed jury i tak dużą publicznością.
Gratulujemy także sukcesów naszym pozostałym uczniom: Weronice Barczak i Frankowi Binkowi, którzy z sukcesem reprezentowali grupę teatralną „Maska”. Cieszymy się, że nasi uczniowie włączają się również w wiele pozaszkolnych inicjatyw, rozwijając swoje pasje i talenty.