Saturday, 27.2.2021
Name days: Gabriel / Anastazjia / Anna
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

II Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 16 stycznia 2014 r. w Gimnazjum im. Polskich Noblistów odbył się po raz drugi konkurs kolęd i pastorałek „ Hej kolęda”. Uczniowie naszej szkole w składzie: Alicja Kuncewicz kl. I b, Natalka Śrama kl. II, Gabrysia Czubak i Martyna Czajka kl. III, Alicja Michalak i Patrycja Kaczmarek kl. IV, Magda Nowak i Nikodem Pawlak kl. V oraz Weronika Banasiak kl. VI  po raz kolejny pokazali swoje talenty muzyczne na muzycznej scenie. Uczniowie śpiewali kolędy znane oraz pastorałki mniej znane. Uczestnicy  konkursu w 3 kategoriach wiekowych otrzymali następujące nagrody:

Kat. I-III:

Natalka Śrama- III miejsce

Gabrysia Czubak – wyróżnienie

Kat. IV-VI

Alicja Michalak – I miejsce

Nikodem Pawlak – II miejsce

Kat. Zespoły

Martyna Czajka i chórek ze szkoły – I miejsce

W imieniu nauczycieli przygotowujących uczniów: Anny Dziadkiewicz, Jolanty Łęckiej, Beaty Sochackiej i Danuty Szymczak dziękujemy uczniom za piękny występ, odwagę, zaangażowanie a rodzicom tych uczniów za wsparcie. Myślę, że uczniowie chętnie będą rozwijać swoje talenty muzyczne . Już dziś zapraszamy ich na Dzień Talentów, który odbędzie się w marcu.


<div><script charset="UTF-8" src="https://edodatki.pl/code/tablica-statystyk?data%5BWidget%5D%5Bdescription%5D=Statystyki&data%5BWidget%5D%5Burl%5D=http%3A%2F%2Fedodatki.pl&data%5BWidget%5D%5Bstyle%5D=style_1&data%5BWidget%5D%5Bcss%5D=green&data%5BWidget%5D%5Bcolor%5D=%23000000&data%5BWidget%5D%5Bicons%5D=1&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=people" type="text/javascript"></script><a href="" title=""></a><a href="https://edodatki.pl/widget/tablica-statystyk" title="Statystyki zbiorcze na stronę">Statystyki zbiorcze na stronę</a></div>