Czwartek, 22.10.2020
Name days: Filip / Loda / Marek
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Kolejni laureaci konkursu muzycznego

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 18 kwietnia 2013 r. w nowych Skalmierzycach odbył się XIII Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Radosne nutki” w którym rywalizowali uczniowie klas I-III oraz IV-VI. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zostali wyłonienie w drodze eliminacji szkolnych. Wśród 20 uczestników jury w składzie Jolanta Łęcka, Danuta Szymczak, Beata Sochacka wyłoniło laureatów, którzy reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach gminnych. Jury oceniało m.in. dobór repertuaru, wykonawstwo, stopień trudności ogólny wyraz artystyczny. Wśród uczestników konkursu gminnego nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne bardzo dobrze. Zostali docenieni wśród jury otrzymując następujące nagrody:

Magdalena Idczak – ucz. kl. II – wyróżnienie

Nikodem Pawlak –  ucz. kl. IV – II miejsce

Laura Gumińska – ucz. kl. VI – III miejsce

Hubert Michalak – ucz. kl. VI  wyróżnienie

Laureaci otrzymali nagrody książkowe i słodkie upominki, natomiast pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomu.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

 

 

<div><script charset="UTF-8" src="https://edodatki.pl/code/tablica-statystyk?data%5BWidget%5D%5Bdescription%5D=Statystyki&data%5BWidget%5D%5Burl%5D=http%3A%2F%2Fedodatki.pl&data%5BWidget%5D%5Bstyle%5D=style_1&data%5BWidget%5D%5Bcss%5D=green&data%5BWidget%5D%5Bcolor%5D=%23000000&data%5BWidget%5D%5Bicons%5D=1&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=people" type="text/javascript"></script><a href="" title=""></a><a href="https://edodatki.pl/widget/tablica-statystyk" title="Statystyki zbiorcze na stronę">Statystyki zbiorcze na stronę</a></div>