Saturday, 16.1.2021
Name days: Włodzimierz / Tycjan
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Nasze OK zeszyty na Zamku Królewskim w Warszawie.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Nasze OK zeszyty zawędrowały na Zamek Królewski, gdzie podziwiać je mogli przybyli do Warszawy nauczyciele, uczniowie i dyrektorzy szkół. Uczniowie klasy V uczestniczyli pod opieką pani dyrektor Małgorzaty Sulewskiej i pani Anety Powąski w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych CEO, która miała miejsce w Zamku Królewskim w Warszawie w dniu 13 czerwca 2017 r.  Wystawa projektów odbywała się w Arkadach Kubickiego, natomiast uroczysta inauguracja w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego, tam też podczas Ogólnopolskiej Konferencji Szkoły Uczącej Się nasza szkoła była reprezentowana w panelu dyskusyjnym: "W jaki sposób OK zeszyt może być sposobem na budowanie partnerstwa w nauczaniu i uczeniu się". Na pytania dotyczące uczenia i nauczania z OK zeszytem odpowiadały pani Dyrektor oraz Natalia Śrama - uczennica klasy V. Gratulacje dla super zespołu uczniowskiego reprezentującego naszą szkołę: Oli Bartkowiak, Kasi Bodylskiej, Oliwii Danielak, Mai Pawelec, Natalii Śramy, Mateusza Wojciechowskiego. Podczas prezentacji projektów uczniowie poradzili sobie rewelacyjnie, wspaniale opowiadali, jak uczą się z OK zeszytami, prezentowali nasz projekt i OK zeszyty przywiezione z naszej szkoły - innym uczniom, nauczycielom, dyrektorom szkół, gościom przybyłym na to wydarzenie. Stoisko naszej szkoły było licznie odwiedzane. 


<div><script charset="UTF-8" src="https://edodatki.pl/code/tablica-statystyk?data%5BWidget%5D%5Bdescription%5D=Statystyki&data%5BWidget%5D%5Burl%5D=http%3A%2F%2Fedodatki.pl&data%5BWidget%5D%5Bstyle%5D=style_1&data%5BWidget%5D%5Bcss%5D=green&data%5BWidget%5D%5Bcolor%5D=%23000000&data%5BWidget%5D%5Bicons%5D=1&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=people" type="text/javascript"></script><a href="" title=""></a><a href="https://edodatki.pl/widget/tablica-statystyk" title="Statystyki zbiorcze na stronę">Statystyki zbiorcze na stronę</a></div>