Środa, 8.7.2020
Name days: Arnold / Adriana / Elżbieta
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Sukces w konkursie grantowym mPotęga

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Sukces! W maju zgłosiliśmy projekt “Matematyka - zawód przyszłości” do konkursu grantowego w programie mPotęga. Dziś wiemy, że projekt znalazł się w gronie zwycięzców, a nasza szkoła otrzyma grant w wysokości 8000 zł na jego realizację. To już czwarta z kolei edycja tego konkursu, w której wzięliśmy udział i po raz czwarty jesteśmy w gronie grantobiorców. Nasz zwycięski projekt będzie realizowany od września w klasach 7-8 na dodatkowych zajęciach z matematyki, a szkoła wzbogaci się o nowe pomoce dydaktyczne.

Jednak w tym roku to nie wszystko. Projekt został bardzo wysoko oceniony przez kapitułę i znalazł się w gronie 15 najlepszych projektów z całej Polski, w związku z czym mamy jeszcze szansę na Nagrodę Publiczności. Prosimy zatem wszystkich uczniów, rodziców i przyjaciół szkoły o poświęcenie chwili i oddanie głosu, gdyż jeden spośród 15 projektów, które otrzymały najwyższą ocenę jurorów, ma szansę na dodatkowe 5000 zł.

Liczymy na wsparcie i wierzymy w siłę przebicia mieszkańców naszej gminy.

Link do głosowania: https://mpotega.pl/glosowanie/

Instrukcja:

By zagłosować pierwszy raz, należy się zarejestrować przy użyciu adresu e-mail.

Następnie na podany adres e-mail przyjdzie link aktywacyjny.

Kolejny krok, to logowanie na stronie głosowania i już można oddawać głosy.

Głosować można na jeden z 15 projektów w każdej z kategorii (jeden w kategorii klas 4-6 szkół podstawowych i jeden w kategorii klas 7-8 szkół podstawowych). Należy oddać po jednym głosie na projekt w każdej z dwóch kategorii i zatwierdzić, klikając „wyślij” na dole strony.

W kategorii adresaci działań uczniowie klas 7-8 wybieramy “Matematyka zawód przyszłości” Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach.

Można oddać głos raz na 24 godziny.

Głosowanie trwa od 17.06.2019 do 30.06.2019.