Piątek, 29.5.2020
Name days: Magdalena / Maksymilian / Urszula
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Sukcesy w badmintonie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniach 5 i 6 listopada uczniowie naszej szkoły brali udział w powiatowych zawodach w badmintona w kategorii dziewcząt i chłopców klas 4-6 oraz 7-8. Drużyny wystąpiły w składzie: Klaudia Tomczak, Wiktoria Ulichnowska, Gabriela Walczak (klasy 4-6), Natalia Śrama, Katarzyna Bodylska (klasy 7-8) oraz Jakub Czaja, Igor Pawlak (klasy 4-6), Kacper Bodylski, Mateusz Wojciechowski (klasy 7-8). Wspaniale zaprezentowały się uczennice naszej szkoły, które zwyciężyły w obu kategoriach. Natomiast chłopcy zajęli 6 miejsca. Tym samym dziewczęta będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.