Piątek, 29.5.2020
Name days: Magdalena / Maksymilian / Urszula
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Weekendowe sukcesy w badmintonie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Podczas minionego weekendu, uczennica naszej szkoły i reprezentantka klubu OTB Lotka Ostrów Wielkopolski Natalia Śrama bardzo aktywnie spędzała swój wolny czas. W sobotę brała udział w Krajowym Turnieju Młodzików w Józefosławowie koło Warszawy. Zawody odbywały się w nowoczesnej hali sportowej, w której trenuje Kadra Narodowa. W grze podwójnej dziewcząt Natalia wspólnie z Julią Marczyńską (UKS Przemysł Poznań) wywalczyła srebrny medal! Jest to do tej pory największy sukces Natalki na arenie krajowej. W niedzielę Natalia wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Ostrowa Wielkopolskiego. Wystartowała w kategorii kobiet OPEN (brak przedziałów wiekowych). Natalia, będąc najmłodszą uczestniczką turnieju, wygrała wszystkie spotkania i zdobyła złoty medal. W niedzielnych zawodach wzięła również udział uczennica naszej szkoły Katarzyna Bodylska, która grając wspólnie z Natalią w grze deblowej kobiet OPEN oraz singlu, zajęła 4 miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

Krótka relacja z Mistrzostw Ostrowa Wielkopolskiego:

http://www.tvproart.pl/vod/#/categories/cats/player/13073/sport