Piątek, 16.4.2021
Name days: Julia / Benedykt / Bernadeta
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Jaka jest nasza Szkoła?

Z pozoru całkiem zwyczajna. Nie za duża, może trochę ciasna. Nieco stara, ale i nowoczesna. Raz jest wesoła i głośna, innym razem cicha i spokojna. Jest czas na radość, zabawę, sukcesy i zwycięstwa. Jest czas na błędy, porażki i troski. Bo przecież w życiu nie zawsze jest słońce i tęcza na niebie. Bo tak naprawę uczymy się na błędach i najważniejsze jest to, że zawsze możemy liczyć na pomoc i zrozumienie, nawet, gdy coś nie wychodzi i mamy dość. W naszej szkole jedno jest niezmienne: lubimy tu przychodzić i naprawdę lubimy naszą szkołę! Zarówno ci najmłodsi, nieco starsi i ci zupełnie dojrzali. Czas biegnie tutaj znacznie szybciej, nikt się nie nudzi. Codziennie możemy odkrywać świat i ludzi wokół nas. Dla nas najważniejsze jest, aby każdy czuł się w niej bezpiecznie i dobrze!

Jaka jest nasza szkoła? Zobaczcie sami! Zapraszamy do Nas!


 >>>>> WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY <<<<<

<div><script charset="UTF-8" src="https://edodatki.pl/code/tablica-statystyk?data%5BWidget%5D%5Bdescription%5D=Statystyki&data%5BWidget%5D%5Burl%5D=http%3A%2F%2Fedodatki.pl&data%5BWidget%5D%5Bstyle%5D=style_1&data%5BWidget%5D%5Bcss%5D=green&data%5BWidget%5D%5Bcolor%5D=%23000000&data%5BWidget%5D%5Bicons%5D=1&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=people" type="text/javascript"></script><a href="" title=""></a><a href="https://edodatki.pl/widget/tablica-statystyk" title="Statystyki zbiorcze na stronę">Statystyki zbiorcze na stronę</a></div>