Środa, 25.11.2020
Name days: Elżbieta / Katarzyna / Klemens
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

E-DZIENNIK

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Instrukcja dla rodziców.

E-dziennik - zapraszamy 

Szanowni Rodzice.

Warunkiem otrzymania dostępu do dziennika elektronicznego jest wprowadzenie do e-dziennika Państwa adresu e-mail, dlatego też prosimy o przekazanie go na spotkaniach z wychowawcą, badź w sekretariacie. 

  • Następnie należy kliknąć przycisk "Zaloguj się" i "Przywracanie dostępu".  • W wyświetlonym oknie w polu edycyjnym wpisujecie Państwo znaki z obrazka widocznego ponad nim. Po wprowadzeniu adresu e-mail, klikamy "Wyślij wiadomość".


  • Po kliknięciu przycisku "Wyślij wiadomość" na podany adres email zostanie wysłana informacja.

  • W skrzynce Państwa poczty elektronicznej otwieramy wiadomość i klikamy w link podany w treści, aby nadać hasło.


  • W oknie "Aktywacja konta" należy ponownie przepisać znaki z obrazka i wprowadzić hasło. To będzie Państwa hasło do e-dziennika.


  • Po kliknięciu "Ustaw nowe hasło", wyświetli się następująca informacja.


  • Od tego momentu mogą się Państwo logować do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

<div><script charset="UTF-8" src="https://edodatki.pl/code/tablica-statystyk?data%5BWidget%5D%5Bdescription%5D=Statystyki&data%5BWidget%5D%5Burl%5D=http%3A%2F%2Fedodatki.pl&data%5BWidget%5D%5Bstyle%5D=style_1&data%5BWidget%5D%5Bcss%5D=green&data%5BWidget%5D%5Bcolor%5D=%23000000&data%5BWidget%5D%5Bicons%5D=1&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=people" type="text/javascript"></script><a href="" title=""></a><a href="https://edodatki.pl/widget/tablica-statystyk" title="Statystyki zbiorcze na stronę">Statystyki zbiorcze na stronę</a></div>