Czwartek, 22.10.2020
Name days: Filip / Loda / Marek
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Pomagamy panu Robertowi i jego rodzinie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Każdy z nas marzy o miłych, udanych wakacjach i dobrym wypoczynku w gronie najbliż­szych osób. Podobne marzenia miał pan Robert Sobczak z Kalisz, który wraz ze swoją rodziną udał się na wakacje do Egiptu. Wymarzony wypoczynek zamienił się w koszmar rodziny, gdy pan Ro­bert dostał udaru i musiał przejść ciężką operację. Rodzina z trudem, dzięki życzliwości obcych lu­dzi sprowadziła nieprzytomnego chorego do kraju. Pozostały jednak ogromne długi związane z po­kryciem kosztów leczenia w egipskim szpitalu i transportem do ojczyzny.

Caritas Diecezji Kaliskiej włączyła się w pomoc dla Roberta Sobczaka (www.kalisz.caritas.pl) udo­stępniając swoje konto bankowe. Dlatego też Szkolne Koło Caritas w naszej szkole odpowiadając na apel Caritas Kalisz o pomoc dla rodziny Sobczaków włączyło się w akcję przeprowadzając zbiórkę pieniędzy na terenie szkoły. Zebraliśmy łącznie kwotę 58,71 zł. Zebrane pieniądze zostały przelane na konto Caritas Diecezji Kaliskiej. Wszystkim, którzy przekazali pieniążki na powyższą akcję serdecznie dziękujemy!

<div><script charset="UTF-8" src="https://edodatki.pl/code/tablica-statystyk?data%5BWidget%5D%5Bdescription%5D=Statystyki&data%5BWidget%5D%5Burl%5D=http%3A%2F%2Fedodatki.pl&data%5BWidget%5D%5Bstyle%5D=style_1&data%5BWidget%5D%5Bcss%5D=green&data%5BWidget%5D%5Bcolor%5D=%23000000&data%5BWidget%5D%5Bicons%5D=1&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=people" type="text/javascript"></script><a href="" title=""></a><a href="https://edodatki.pl/widget/tablica-statystyk" title="Statystyki zbiorcze na stronę">Statystyki zbiorcze na stronę</a></div>