Czwartek, 28.10.2021
Name days: Tadeusz / Cyryl / Wioletta
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej w postępowaniu uzupełniającym

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Lista  kandydatów przyjętych do klasy pierwszej w postępowaniu uzupełniającym

Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

na rok szkolny 2021/2022

Na podstawie art. 154 ust. 1. pkt. 1  i  art. 29 ust. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo oświatowe (Dz. U.  z 2018 poz. 996 ze zmianami);  Zarządzenia nr ROiSP.0050.7.2021
Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce z dnia  25 stycznia 2021 roku w  sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, na rok szkolny 2021/2022 do  publicznych  przedszkoli i  klas I  publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce
oraz Zarządzeniem Nr 4/2020 Dyrektora Szkoły im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach z dnia 1marca 2021r. po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym.

    Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Nr 4/2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza  w  Skalmierzycach z dnia 1 marca 2021 r. po przeprowadzonym postępowaniu uzupełnijącym  przyjęła do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 niżej wymienionych kandydatów:

 

 

Lp.

Nazwisko dziecka

Imię dziecka

  1.  

Egiert

Milena

  1.  

Marciniak

Anastazja

  1.  

Pawlak

Antoni

  1.  

Powąska

Urszula

  1.  

Wojtczak

Antonina

 

 

  Data podania do publicznej wiadomości listy: 8.06.2021r.

                                               

Klasa 1 A

  1. Gozdalik Kordian
  2. Szmania  Piotr
  3. Goździk  Adam
  4. Armanowski Aleksander
  5. Misiak  Hanna
  6. Matyśkiewicz Franciszek           
  7. Kościelak Zofia
  8. Klama   Mikołaj
  9. Binek Albert
  10. Bazela    Dominik                 
  11. Dębska   Joanna
  12. Wojciechowska Zofia      
  13. Otwiaska Franciszek
  14. Antczak   Antonina
  15. Trzęsowski Maksym
  16. Olszewska  Wiktoria
  17. Wawrzyniak Tomasz
  18.  Gaszczyńska Estera
  19. Walczak Zuzanna 
  20. Marciniak Anastazja
  21. Wojtczak Antonina

Klasa I B

  1. Chaczyńska Wiktoria
  2. Czechowska Natalia
  3. Dolata Wiktor
  4. Grajek   Hanna
  5. Grzegorzewska Hanna
  6. Jędrzejewski Jan
  7. Kubiak  Alan
  8. Pietrzykowski Tobiasz
  9. Pokrzywa Franciszek
  10. Rokicki  Franciszek
  11. Rubas Julia
  12. Sobczak Tymoteusz
  13. Sztukowska Lena
  14. Wawrzyńczak Julia
  15. Wielanek Zuzanna
  16. Wujczyk Alan
  17. Pawlak Antoni
  18. Egiert Milena
  19. Powąska Urszula

<div><script charset="UTF-8" src="https://edodatki.pl/code/tablica-statystyk?data%5BWidget%5D%5Bdescription%5D=Statystyki&data%5BWidget%5D%5Burl%5D=http%3A%2F%2Fedodatki.pl&data%5BWidget%5D%5Bstyle%5D=style_1&data%5BWidget%5D%5Bcss%5D=green&data%5BWidget%5D%5Bcolor%5D=%23000000&data%5BWidget%5D%5Bicons%5D=1&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=people" type="text/javascript"></script><a href="" title=""></a><a href="https://edodatki.pl/widget/tablica-statystyk" title="Statystyki zbiorcze na stronę">Statystyki zbiorcze na stronę</a></div>