Sunday, 28.5.2023
Name days: Wiktor / Inga / Ignacy
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach

Nasz uczeń laureatem konkursu recytatorskiego

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

17 maja w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych odbył się międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pod hasłem A to Polska właśnie.  Naszą szkołę reprezentowali: Adam Wojciechowski z klasy 8b oraz Franciszek Binek z 5b. Obaj włożyli w interpretacje recytowanych wierszy dużo serca i zaangażowania. Pokazali nie tylko piękno polskiej mowy, ale i poezji Antoniego Słonimskiego oraz Cypriana Kamila Norwida.  

  Franciszek zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej (klas 4-6). 

Serdecznie gratulujemy! 

Obu chłopcom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a także za dostarczenie obecnym na sali rodzicom, nauczycielom oraz uczniom chwil pełnych wzruszenia.


<div><script charset="UTF-8" src="https://edodatki.pl/code/tablica-statystyk?data%5BWidget%5D%5Bdescription%5D=Statystyki&data%5BWidget%5D%5Burl%5D=http%3A%2F%2Fedodatki.pl&data%5BWidget%5D%5Bstyle%5D=style_1&data%5BWidget%5D%5Bcss%5D=green&data%5BWidget%5D%5Bcolor%5D=%23000000&data%5BWidget%5D%5Bicons%5D=1&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=pageviews_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=visits_day&data%5BWidget%5D%5Btypes%5D%5B%5D=people" type="text/javascript"></script><a href="" title=""></a><a href="https://edodatki.pl/widget/tablica-statystyk" title="Statystyki zbiorcze na stronę">Statystyki zbiorcze na stronę</a></div>